HİZMETLER

PROJE GELİŞTİRME

Yenilenebilir enerji teknolojileri, ev sahiplerinin, KOBİ’lerin, kamuya ait binaların, büyük endüstriyel tesislerin ve kamu sektörü kuruluşlarının elektrik üretmesine, yerinde tüketmesine, kendi kendine yeterliliğini artırmasına ve enerji faturalarını azaltmasına olanak tanır. Bu adımlar, ulusal iklim eylem hedeflerine ulaşılmasına önemli ölçüde katkıda bulunacak ve ana elektrik şebekesinden gelen baskıyı azaltacaktır.

 

HMR Enerji, Türkiye genelinde hidroelektrik, güneş ve rüzgar dahil olmak üzere çok sayıda yenilenebilir enerji projesini yönetmiştir. HMR Enerji, multidisipliner ekibimizden faydalanan yenilenebilir enerji projelerinin her alanında müşterilerine özel, anahtar teslim hizmetler sunmaktadır.

PROJE YÖNETİMİ

Yenilenebilir bir enerji projesinin tesliminde yer alan proje yönetimi, projenin tesliminin kritik bir yönüdür. Bu; projenin tasarımı, planlaması, ihalesi, Sağlık ve Güvenlik açısından değerlendirilmesi ve mühendislik tarafının tamamlanması aşamalarında uzman desteğini içerir.

 

HMR Enerji olarak, yenilenebilir enerji projelerinde proje yönetimi konusunda anahtar teslim hizmetler sunmaktayız.

EPC

(Engineering, Procurement, Consultant)

HMR Enerji, rüzgar enerjisi ve güneş enerjisi santralleri kurulumlarında yurt içi ve yurt dışında tecrübeleri olan ekibiyle, yatırımcılar ve elektrik tüketicileri için anahtar teslim kurulum hizmeti vermektedir.

Yenilenebilir Enerji Yatırım Danışmanlığı

Yenilenebilir enerji projelerinde gerek mühendislik konularında gerek tasarım ve dizayn konularında ekibimizin hazırlayacağı çalışmalara ek olarak projelerin fizibilite çalışmaları ile yatırımcıya projeye yatırım yapılacağı ile ilgili danışmanlık hizmetleri verilmekte.

İzin ve Süreç Yönetimi

RES ve GES projelerinin gerçekleştirilmesi için ilgili yasal ve teknik koşulların sağlanması gerekmektedir. HMR Enerji yenilenebilir projelerinde, Marjinal Tarım Arazisi yazısı, ÇED belgeleri, imar ve ruhsat alınması, kurum görüşlerinin alınması gibi gerekli tüm izinlerin tamamlanması, süreç yönetimi ve takibinin yapılması, başvuru dosyalarının hazırlanması ve başvurunun yapılması gibi gerekli tüm hizmetleri sunmaktadır.

 

Tantavi Mahallesi. Estergon Caddesi. EXEN İstanbul Sitesi F Blok No: 24 Daire: 378 Ümraniye / İstanbul

 

 

 

HIZLI MENÜ

BİLGİLENDİRME